All Job Postings$t('job.cover')
Job Posting has expired
Amfora Real Estate

Office Manager (m/ž)

Budva
Budva
Job Posting is active until 02. December
Permanent/Temp contract

amfora real estate logo - oglas za posao budva office manager (m/z)

Agencija Amfora Real Estate zbog širenja posla i otvaranja nove poslovnice, raspisuje konkurs za poziciju:

Mjesto rada:
Budva

Opis posla:

  • Kancelarijski poslovi
  • Kreiranje ugovora
  • Vođenje blagajne
  • Odgovaranje na pozive / zakazivanje
  • Organizovanje sastanaka
  • Naručivanje kancelarijskog materijala
  • Sprovođenje uplata / isplata u banci
  • Vodi računa o izgledu kancelarije
  • Komunicira sa klijentima i predstavlja kancelariju u najboljem svijetlu

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru
  • Engleski jezik obavezan
  • Ruski jezik poželjno

Nudimo:

  • Plata 700.00 eur sa mogućnošću napredovanja
  • Posao preko cijele godine

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati putem e-mail adrese: amforarealestate@gmail.com

This job posting was automatically translated to English and may contain errors. Click here to preview original.