Svi oglasi za posao$t('job.cover')
18 dana do isteka
MONTENEGRO WARMTH

Asistent u marketingu i prodaji (m/ž)

Libija
Libija
Oglas je aktivan do 03. novembra
Ugovor na neodređeno/određenoPlaćeno preseljenjeObezbijeđen smještaj

MONTENEGRO WARMTH logo - Oglas za posao Asistent u marketingu i prodaji (m/ž) Libija Crna Gora

Montenegro Warmth raspisuje konkurs za radno mjesto:

📍Lokacija: Libija

Opis posla:

  • Tražimo motivisanog i dinamičnog asistenta u marketingu i prodaji koji će se pridružiti našem timu. Ako ste kreativni, organizovani i volite raditi u izazovnom okruženju, ovo je prava prilika za vas! Kao asistent, pružaćete podršku u realizaciji marketinških i prodajnih strategija, praćenju tržišta, kreiranju promotivnih kampanja i održavanju odnosa s klijentima

Glavne odgovornosti:

  • Podrška u kreiranju i sprovođenju marketinških kampanja
  • Održavanje i unapređenje odnosa sa postojećim klijentima
  • Praćenje i analiza tržišta i konkurencije
  • Kreiranje sadržaja za društvene mreže i druge marketinške kanale
  • Asistiranje u organizaciji prodajnih aktivnosti i promotivnih događaja
  • Administrativni poslovi vezani za prodaju i marketing

Uslovi:

  • Minimum SSS (poželjno obrazovanje iz oblasti marketinga, ekonomije ili srodnih disciplina)
  • Iskustvo u marketingu i prodaji je prednost, ali nije neophodno
  • Poznavanje digitalnog marketinga i društvenih mreža
  • Odlične komunikacione i organizacione veštine
  • Sposobnost za rad u timu i samostalno obavljanje zadataka
  • Kreativnost i sklonost inovacijama

Nudimo:

  • Avionske karte u oba smjera
  • Hranu
  • Smještaj
  • Zdravstveno osiguranje shodno zakonima Libije
  • Internet
  • Kolektivni prevoz sa smještaja na radno mjesto i nazad

Prilikom apliciranja, obavezno dostaviti CV.

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem e-mail adrese: warmthmontenegro@gmail.com
Kontakt telefon: +382 67 522 563 (WhatsApp); +382 69 091 120 (WhatsApp)

Želite da konkurišete za ovo radno mjesto?