Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Apoteka Petanović

Diplomirani Farmaceut/Farmaceutski Tehničar (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 13. marta
Ugovor na neodređeno/određenoPotrebno radno iskustvoPuno radno vrijeme

apoteka petanovic logo - oglas za posao podgorica diplomirani farmaceut/farmaceutski tehnicar (m/z)

Apoteka Petanović traži stručnjake u oblasti farmacije!

Diplomirani farmaceut i Farmaceutski tehničar (m/ž)

Opis posla:

  • Pružanje farmaceutske usluge i savjeta pacijentima
  • Rad u skladu sa važećim zakonodavstvom i etičkim normama
  • Vođenje brige o zalihama i upravljanje inventarom
  • Rad u timu radi unapređenja kvaliteta usluga

Uslovi:

  • Diploma sa odobrenjem za rad u struci
  • Završen pripravnički rad u farmaciji
  • Komunikativnost i ljubaznost u radu sa pacijentima
  • Orijentisanost ka timskom radu
  • Potrebno radno iskustvo u farmaciji

Šta nudimo:

  • Stabilno radno okruženje u renomiranoj apoteci
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja
  • Konkurentnu platu i dodatne pogodnosti
  • Timsku atmosferu sa fokusom na kvalitetu usluge

Kako se prijaviti:

Svoj CV i motivaciono pismo pošaljite na e-mail: apotekapetanovic@gmail.com. Molimo vas da naznačite "Prijava za posao - Farmaceut" u naslovu mejla.

Apoteka Petanović je posvećena pružanju vrhunske farmaceutske usluge, a vaša stručnost je ključ našeg uspjeha! Pridružite nam se i zajedno gradimo zdraviju zajednicu.