Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
MARELING – PROJECT

Električar (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 06. marta
Ugovor na neodređeno/određenoNije potrebno radno iskustvo

MARELING – PROJECT logo - Oglas za posao Električar (m/ž) Podgorica Crna Gora

Mlada firma koja se bavi izvođenjem elektroinstalacija, MARELING – PROJECT D.O.O.
Podgorica raspisuje oglas za više izvršilaca na poziciji:

ELEKTRIČAR

Uslovi:

  • Završena srednja škola, elektro ili sličnog usmjerenja
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Odgovornost na radu

Glavna zaduženja:

  • Izvođenje kompletnih instalacija jake i slabe struje na stambenim i poslovnim objektima
  • Rad u timu sa iskusnim majstorima ukoliko ste bez iskustva

Nudimo:

  • Rad u mladoj i perspektivnoj firmi u Crnoj Gori
  • Rad na velikim projektima u Crnoj Gori
  • Usavršavanje i sticanje novih znanja i vještina
  • Stimulativna nagrađivanja zavisno o poslovnim rezultatima
  • Plata: Po dogovoru zavisno od radnog iskustva kandidata

Kontakt telefon: 068 408 195

CV poslati na e-mail: marelingdoo@gmail.com