Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Dandelion igraonica

Menadžer igraonice (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 31. jula
Ugovor na neodređeno/određenoPotrebno radno iskustvo

Dandelion igraonica logo - Oglas za posao Menadžer igraonice (m/ž) Podgorica Crna Gora

Dandelion Igraonica & Rođendaonica je stilski dizajnirana sa prelijepim ambijentom i jedna je od vrhunskih igraonica u Podgorici.

Tražimo profesionalnu osobu za rad na poziciji Pomoćni menadžer igraonice na duži period.

Opis posla:

  • Koordinacija rada igraonice, organizacija posla, kontrola procesa rada vezanih za efikasno vođenje proslava rođendana
  • Organizacija proslava i posvećenost djeci je prioritet u ovom poslu
  • Kontrolu naplate usluga i rad fiskalne kase, svakodnevno vođenje evidencije istog
  • Pružanje vrhunske usluge gostima igraonice
  • Blagovremeno izvještavanje vlasnicima igraonice o svim dešavanjima i eventualnim problemima u igraonici i aktivno učestvovanje u rješavanju istih
  • Sprovođenje svih donijetih odluka od strane direktora/vlasnika
  • Kontrola zaliha, nabavka potrošnog materijala
  • Pronalaženje SME (srednja i mala preduzeća) i uspostavljanje saradnje sa njima kao i održavanje dobrih odnosa sa već postojećim klijentima
  • Kreiranje i realizacija prodajnih planova, izrada predloga za nove pakete usluga i aktivnosti u cilju  proširenja postojeće ponude i unaprijeđenje procesa poslovanja
  • Odlične komunikacijske vještine, pružanje informacija gostima o specijalnim ponudama i događajima
  • Briga o potrebama gostiju i rješavanje eventualnih žalbi na profesionalan način
  • TIMSKI RAD! Saradnja sa ostalim članovima tima kako biste osigurali glatko funkcionisanje objekta
  • Ostale aktivnosti po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi koje kandidat treba da ispuni:

  • Minimum VI stepen stručne spreme ili IV stepen sa višegodišnjim radnim iskustvom na istim ili sličnim pozicijama
  • Komunikativnost, vedar duh sa pozitivnim stavom prema djeci, gostima i kolegama
  • Brza prilagodljivost i sposobnost rada u dinamičnom i veselom okruženju
  • Orjentisanost na postizanje izvanrednih rezultata i profesionalizam u poslu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru poželjno

Radno vrijeme 40h nedeljno, pretežno druga smjena (do 21:30h). Mogućnost povremene zamjene
smjene. Rad tokom vikenda. Jedan slobodan dan sedmično.

U našem timu očekuje vas sledeće:

  • Dinamično, pozitivno, zabavno i kreativno okruženje
  • Redovna zarada
  • Stimulativno nagrađivanje (dodatno osnovnoj plati)

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite nam svoj CV sa referencama i slikom na e-mail: dandelionigraonica@gmail.com ili pozovite 069/538-558