Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar

Pizza Majstor (m/ž)

Budva
Budva
Oglas je aktivan do 21. juna
Potrebno radno iskustvoPuno radno vrijeme

Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar logo - Oglas za posao Pizza Majstor (m/ž) Budva Crna Gora

Aleksandar Hotel Restaurant & Wine Bar u Rafailovićima posluje u sklopu kompanije Klikovac d.o.o. Naš cilj je da svim svojim gostima pružimo najbolju moguću uslugu. S tim u vidu, angažujemo ljude koji njeguju iste vrijednosti kao mi jer u našoj kompaniji vjerujemo u saradnju, povjerenje i uzajamno poštovanje.

oglašava slobodnu radnu poziciju:

Broj izvršilaca: 2

Opis posla:

  • Priprema i pečenje različitih vrsta kora za pizzu
  • Priprema sosa za pizzu
  • Kontrola primjene normativa kod pripreme proizvoda
  • Trebovanje potrebnih namjernica
  • Održavanje higijene radnog prostora

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poželjno je poznavanje engleskog jezika/drugog stranog jezika
  • Fleksibilnost i odgovornost
  • Ljubaznost i uslužnost

Nudimo:

  • Najbolja primanja u branši
  • Obezbijeđen smještaj i hrana

Zainteresovani kandidati mogu poslati prijave na e-mail: info@klikovac.me
Kontakt za više informacija: 067/247-395