Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Rattan Sedia

Prodajni predstavnik / Komercijalista (m/ž)

Kotor
Kotor
Oglas je aktivan do 20. decembra
Ugovor na neodređeno/određeno

rattan sedia logo - oglas za posao kotor prodajni predstavnik / komercijalista (m/z)

"Rattan Sedia" je osnovana 2008. godine kao kompanija za proizvodnju vanjskog namještaja, a za vrlo kratak vremenski period uspjela se dobro pozicionirati u cijeloj regiji. Intenzivan ekonomski, tehnološki i investicioni razvoj u proteklom periodu doveo je do stalnog širenja poslovanja, pa se sada u proizvodnom pogonu nalaze namještaj, pergola tende, WPC decking, sistemi zastakljivanja.

Tokom više od 15 godina duge tradicije i proizvodnog iskustva, Rattan Sedia je stvorila prepoznatljiv imidž na tržištu regiona. U svom intenzivnom napredovanju, kompanija je postala multinacionalan brend, sa nekoliko vlastitih fabrika, te maloprodajnom i veleprodajnom mrežom. Zbog svega navedenog, važi kao jedna od vodećih kompanija za opremanje ugostiteljskih objekata i privatnih domaćinstava.

Dominirajući regionalnim tržištem, postepeno svoje mjesto pronalazi i u Evropi, odgovarajući najkompleksnijim projektima u velikim evropskim gradovima. Trenutno djeluje sa prodajnim salonima u Crnoj Gori (Kotor), Bosni i Hercegovini (Brčko), Hrvatskoj (Zagreb) i Srbiji (Beograd). Salone opskrbljuju proizvodi koji se rade u fabrikama koje se prostiru na oko 2000 kvadratnih metara. Zahvaljujući ovim proizvodnim kapacitetima i strateškim opredjeljenjima, uz usmerenje da se odgovori svim zahtjevima tržišta, kompanija danas zapošljava oko 300 radnika i kooperanata. Kompanija je u svom djelovanju dobitnik mnogobrojnih priznanja i nagrada, kako na domaćem, tako i na međunarodnom planu.

Zbog širenja obima posla tražimo pojačanje u sektoru prodaje:

Obavezni uslovi:
• IV stepen stručne spreme ili više
• Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
• Poznavanje rada na računaru
• Izuzetne vještine komunikacije

Opcionalni uslovi:
• Radno iskustvo u prodaji
• Znanje engleskog jezika
• Poznavanje tržišta ugostiteljstva i turizma

Nudimo:
• Natprosječna primanja + bonusi
• Tehnička podrška (automobil, telefon, laptop...)
• Internacionalno radno okruženje
• Obuka i druga vrsta podrške za osamostaljenje u radu

Zaduženja:
• Obilazi ugostiteljske, turističke i druge objekte koji su od važnosti za kompaniju; prezentuje proizvode i uspostavlja kontakte sa menadžerima objekata
• Izrađuje ponude, komunicira sa klijentima, prati realizaciju, sastavlja izvještaje, daje prijedloge za poboljšanje poslovanja
• Vodi projekte opremanja objekata i koordinira isporuku i montažu proizvoda sa klijentima

Zainteresovani kandidati prijave mogu poslati putem e-maila: info@rattansedia.com
ili putem opcije BRZA PRIJAVA.
Kontakt: 069/815-225 - zvati u periodu 08h-15h.