Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
A-Cosmetics Professional

Prodavac (m/ž)

Budva
Budva
Oglas je aktivan do 16. decembra
Ugovor na neodređeno/određeno
a-cosmetics professional logo - oglas za posao budva prodavac (m/z)

Preduzeće Anja Cosmetics d.o.o. sa sjedištem u Podgorici, raspisuje oglas za radna mjesta:

Prodavac (m/ž) u A-Cosmetics Budva i A-Exclusive Budva (TQ PLAŽA)

Opis posla:

  • Rad u maloprodaji kozmetičkih preparata za njegu kose, lica, tijela i šminke
  • Aktivna prodaja i konstantna, direktna interakcija i pomoć kupcima sa davanjem preporuka i savjeta pri kupovini
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda
  • Izlaganje proizvoda;
  • Direktno posluživanje kupaca
  • Održavanje čistoće prodajnog prostora
  • Stalna provjera stanja lagera robe i odgovornost za njenu tačnost

Uslovi:

  • SSS
  • Izražene komunikativne sposobnosti
  • Ljubaznost, pozitivan stav i prijatan pristup kupcu
  • Mjesto rada: Budva

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati putem opcije BRZA PRIJAVA ili na e-mail: office@a-cosmetics.net
ili pozvati broj telefona: 068/519-673