Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Exclusive Mobile

Prodavac (m/ž)

Kotor
Kotor
Oglas je aktivan do 19. aprila
Ugovor na neodređeno/određenoPuno radno vrijeme

Exclusive Mobile logo - Oglas za posao Prodavac (m/ž) Kotor Crna Gora

Exclusive mobile, u okviru kojeg posluju objekti maloprodaje mobilnih telefona, raspisuje konkurs za poziciju:

PRODAVAC (m/ž)

za objekat u Kotoru - Stari grad

Opis posla:

  • Primanje, skladištenje, izlaganje i prodaja robe
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima
  • Održavanje urednosti radnog prostora
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću
  • Poznavanje engleskog jezika

Ostalo:

  • Odlične komunikacione sposobnosti
  • Izražene prodajne vještine i vještine prodaje
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcima, nenametljivost, pedantnost, preciznost i efikasnost na poslu
  • Sposobnost rada u timu

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem opcije BRZA PRIJAVA
ili na e-mail: jelena_maras@yahoo.com