Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
EURO PETROL

Prodavac na benzinskoj stanici (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 13. februara
Ugovor na neodređeno/određenoPoželjno radno iskustvoPuno radno vrijeme
euro petrol logo - oglas za posao danilovgrad, podgorica prodavac za rad na benzinskim stanicama (m/z)

Kompanija „Euro Petrol CG” DOO ima dugu tradiciju uspješnog poslovanja na tržištu prodaje nafte i naftnih derivata. Povećan obim posla uslovio je potrebu da raspišemo oglas za poziciju:

PRODAVAC NA BENZINSKOJ STANICI (m/ž)

Mjesto rada: Podgorica
Broj izvršilaca: 2

Opis posla:
  • Neposredno vrši prodaju naftnih derivata i gasa za putnička i teretna vozila potrošačima, kao i prodaju robe široke potrošnje u marketu;
  • Učestvuje u pripremi za nabavku svih proizvoda na benzinskoj stanici i marketu;
  • Održavanje reda i čistoće na izloženom asortimanu robe široke potrošnje;
  • Prisustvuje i obavlja predviđene poslove prilikom prijema goriva;
  • Stara se o primjeni standarda prilikom obavljanja radnih zadataka;
  • Rad na kasi.
Uslovi:
  • Minimum III stepen kvalifikacije obrazovanja, bez obzira na usmjerenje;
  • Opšta zdravstvena sposobnost;
  • Neosuđivanost;
  • Poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima.
Nudimo:
  • Priliku za rad u stabilnoj i brzo rastućoj kompaniji;
  • Rad u dinamičnom timu;
  • Timski rad i kooperativnost svih jedinica kompanije;
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja;
  • Redovnost zarade uz ispunjenje svih zakonom predviđenih obaveza;
  • Stimulativne podsticaje i bonuse na mjesečnom nivou;
  • Uvažavanje i fleksibilnost u organizaciji rada.

Prilikom selekcije kandidata/kinja, prednost će imati oni koji posjeduju iskustvo u trgovini (marketi, megamarketi i drugi oblici trgovine).

Ukoliko želite da budete dio tima koji pravi poslovne uspjehe i nudi najbolje uslove rada na tržištu prodaje nafte i naftnih derivata, uz mogućnost daljeg napredovanja, pošaljite Vaš CV na e-mail adresu: hr@europetrol.me

Vaša motivacija otvara naša vrata!

O nama

Kompanija Euro Petrol CG je porodična kompanija sa tradicijom od tri decenije u oblasti naftnog biznisa i roba široke potrošnje.

Naša kompanija sa ponosom ističe saradnju sa vodećim svjetskim brendom naftne industrije, a to su premium aditivirana MaxPower goriva najnovije generacije. Točenjem MaxPower goriva osiguravate svom automobilu maksimalnu snagu, prvoklasnu zaštitu, dugovječnost motora, ekonomičnu potrošnju i očuvanje životne sredine usljed smanjene emisije štetnih gasova.

Na našim benzinskim stanicama možete pronaći: EuroDiesel, EuroSuper 95, MaxPower EuroDiesel, MaxPower EuroSuper 95 i MaxPower Racing 100.

Kvalitetna goriva i plin uz vrhunsku uslugu na našim pumpama su uvijek bili prioritet kompanije.