Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Exclusive Mobile

Radnik u veleprodaji (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 26. maja
Ugovor na neodređeno/određeno

exclusive mobile logo - oglas za posao podgorica referent u veleprodaji (m/z)

, Podgorica, raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

RADNIK U VELEPRODAJI (m/ž)

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin (deklarisanje)
  • Vršenje popisa robe
  • Dobre organizacione vještine
  • Odgovoran pristup poslu
  • Profesinalan odnos prema kolegama i kupcima
  • Slaganje/izlaganje robe u magacinu
  • Učestvuje u organizaciji nabavke opreme za interne potrebe i nabavke i
    prodaje opreme za potrebe veleprodaje
  • Praćene stanja zaliha, planiranje nabavke i dopune lagera

Uslovi:

  • Komunikativnost
  • Ekspeditivnost
  • Organizovanost
  • Tačnost

Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno.

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem opcije BRZA PRIJAVA
ili na adresu: office@exclusivemobile.me

Kontakt telefon za informacije: 069 337 335