Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
BEL D.O.O.

Radnik za samouslužne automate (m/ž)

Budva, Tivat
Oglas je aktivan do 17. juna
Ugovor na neodređeno/određeno
BEL D.O.O. logo - Oglas za posao Radnik za samouslužne automate (m/ž) Budva, Tivat Crna Gora

Kompanija BEL d.o.o. Podgorica, specijalizovana za rad i profesionalnu distribuciju samouslužnih automata, oglašava potrebu za radnim mjestom:
Radnik na održavanju i dopunjavanju samouslužnih automata za Budvu i Tivat (1 izvršilac)

Opis posla:

  • Dnevni obilazak samouslužnih automata, održavanje higijene, dopuna sirovinom i proizvodima, preventivno održavanje, upotreba mobilne aplikacije
  • Samostalan rad sa dostavnim vozilom i mobilnim telefonom
Uslovi za kandidate:
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Predviđena obuka u kompaniji u trajanju od 30 dana
Šta možete očekivati od nas:
  • Rad u kompaniji koja je lider u svojoj oblasti na tržištu CG
  • Dinamičan posao praćen savremenim tehnološkim trendovima
  • Stalno zaposlenje sa svim pravima prema crnogorskim zakonima
  • Mogućnost odlične zarade bazirane na rezultatima prodaje

Kratke biografije poslati na e-mail: info@belautomati.me ili putem SMS-a na broj: 067/269-112