Svi oglasi za posao$t('job.cover')
10 dana do isteka
DRVOMONT

Referenti u službi računovodstva i marketinga (m/ž)

Kotor (Radanovići)
Oglas je aktivan do 26. oktobra
Ugovor na neodređeno/određenoPoželjno radno iskustvoPuno radno vrijeme

DRVOMONT logo - Oglas za posao Referenti u službi računovodstva i marketinga (m/ž) Kotor (Radanovići) Crna Gora

Drvomont raspisuje konkurs za radna mjesta:

1. Referent u službi računovodstva

više izvršilaca

Opis posla:
Prikupljanje i vođenje knjiga
✓ Obračun i evidentiranje poreza, PDV-a i drugih dažbina
✓ Izrada finansijskih izvještaja
✓ Obračun plata
✓ Komunikacija sa poreskom upravom i drugim državnim institucijama
✓ Komunikacija sa klijentima

2. Referent u službi marketinga (m/ž)

Opis posla:
✓ Poznavanje digitalnog marketinga i društvenih mreža
✓ Odlične komunikacione i organizacione vještine
✓ Sposobnost za rad u timu i samostalno obavljanje zadataka
✓ Kreativnost i sklonost inovacijama
✓ Kreiranje sadržaja za društvene mreže i druge marketinške kanale
✓ Asistiranje u organizaciji prodajnih aktivnosti i promotivnih događaja
✓ Administrativni poslovi vezani za prodaju i marketing

Uslovi:
✓ Minimum SSS (poželjno obrazovanje iz oblasti marketinga, ekonomije ili srodnih disciplina)
✓ Iskustvo u marketingu i prodaji je prednost, ali nije neophodno

Nudimo:
✓ Konkurentne plate
✓ Obezbijeđen obrok
✓ Poštovanje zakonske regulative

Svi zainteresovani kandidati, radi bližih informacija, mogu nas kontaktirati na broj: 069/336-360
ili na e-mail: office@drvomont.me

Želite da konkurišete za ovo radno mjesto?