Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
All Safe

Tehničar za slabu struju (m/ž)

Tivat
Tivat
Oglas je aktivan do 17. februara
Ugovor na neodređeno/određeno
all safe logo - oglas za posao tivat tehnicar za slabu struju (m/z)

All Safe D.O.O.
bavi se pružanjem bezbjednosti javnih-privatnih objekata, strukturnim kabliranjem, umrežavanjem, prodajom i servisiranjem računara.

Raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Tehničar za slabu struju

Opis posla:
* Izvođenje radova na poslovima elektroinstalacija slabe struje
stambenih i poslovnih objekata
* Instalacije slabe struje, kabliranje i montaža
* Radovi na koaksijalnoj i optičkoj mreži
* Priključenja korisnika na koaksijalnu i GPON mrežu
* Rad na splajs instrumentima
* Iskustvo poželjno ali nije obavezno

Uslovi za kandidate:
* Potrebno obrazovanje srednja stručna sprema
* Potrebna vozačka dozvola B kategorije
* Osobine: odanost, vrijednost, smirenost, komunikativnost
* Sposobnost rada na visini

Nudimo:
* Rad u stabilnoj firmi na duži vremenski period
* Redovna isplata zarade na mjesečnom nivou
* Početni rad je na određeno vreme
* Mogućnost napredovanja

Ukoliko ste zainteresovani, molimo da biografiju pošaljete na e-mail adresu:
Kontakt: 067/756-566

Odabrani kandidati će biti pozvani na intervju. Unaprijed zahvaljujemo na