Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Lalizas Montenegro

Trgovac (m/ž)

Tivat
Tivat
Oglas je aktivan do 03. aprila
Ugovor na neodređeno/određenoPuno radno vrijeme

Lalizas Montenegro logo - Oglas za posao Trgovac (m/ž) Tivat Crna Gora

Osnovan 1982. godine u Grčkoj. Četrdeset godina kasnije LALIZAS je kompanija prisutna u 136 zemalja
svijeta, sa 6 vlastitim proizvodnih pogona u Evropi.

LALIZAS proizvodi i distribuira više od 10.000 nautičkih proizvoda, sigurnosne opreme i ostalih artikala vezanih uz nautičke aktivnosti. Proizvodnja, kvalitet proizvedenog, te tradicija od 40 godina čini nas vodećom firmom nautičke opreme u Evropi.

Svi proizvodi su osmišljeni i proizvedeni u LALIZAS-u sa vrlo strogim kontrolama kvaliteta, te potom distribuirani na prodajna mjesta. Na ovaj način konkurišemo cijenama, kontrolišemo proizvodnju pod ISO 9001 certifikatima, pazimo na kvalitet kako bi se održao visoki internacionalni standard postavljen od strane Germanischer Lloyd, Bureau Veritas i Lloyd's Register.

Prisutnost u mnogim zemljama, kao i kvalitet proizvoda učinili su LALIZAS liderom u nautičkoj industriji.

Raspisujemo konkurs za radno mjesto:

u maloprodajnom objektu u Tivtu

Opis posla:

  • Održavanje kontakta sa klijentima
  • Primanje robe i narudžbina
  • Izlaganje i dopunjavanje robe
  • Rješavanje problema i prigovora kupaca
  • Pružanje informacija kupcima

Uslovi:

  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Probni rad 1 mjesec

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem e-mail adrese: montenegro@lalizas.com
ili pozivom na broj telefona: +382 67 675 444