Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Nautilus

Vodoinstalater / Pomoćni radnik i Hidro inženjer (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 18. juna
Ugovor na neodređeno/određeno

Nautilus logo - Oglas za posao Vodoinstalater / Pomoćni radnik i Hidro inženjer (m/ž) Podgorica Crna Gora

Firma Nautilus-Pažići d.o.o. oglašava slobodna radna mjesta:

1. Vodoinstalater/Pomoćni radnik (učenik za zanat)

više izvršilaca

 Opis posla:
✓ Rad na vodovodnim i kanalizacionim sistemima

Uslovi:

✓ Prethodno iskustvo u vodoinstalaterskim poslovima
✓ Znanje o instaliranju, popravci i održavanju vodovodnih i kanalizacionih sistema
✓ Sposobnost rada u različitim uslovima
✓ Pouzdanost i odgovornost u radu

2. Hidro inženjer

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:
✓ Vođenje projekata i upravljanje resursima
✓ Komuniciranje i pregovaranje sa klijentima, dobavljačima i ostalim relevantnim stranama

Uslovi:
 ✓ Diplomirani hidro inženjer
✓ Iskustvo u planiranju, projektovanju i izgradnji vodovodnih i kanalizacionih sistema
✓ Znanje softverskih alata-AutoCAD
✓ Sposobnost vođenja tima i koordinacije sa ostalim stručnjacima u procesu izvođenja projekata

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti na e-mail: nautilus-pazici@t-com.me
ili putem brojeva: 069/012-256; 069/966-777; 020/648-904