Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
Exclusive Mobile

Vozač/Kurir (m/ž)

Podgorica, Nikšić, Herceg Novi
Oglas je aktivan do 13. februara
Ugovor na neodređeno/određenoPotrebno radno iskustvo

Exclusive Mobile logo - Oglas za posao Vozač/Kurir (m/ž) Podgorica, Nikšić, Herceg Novi Crna Gora

Exclusive Mobile & Delivery, Podgorica, raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Vozač/Kurir

Lokacija: Podgorica, Nikšić, Herceg Novi

Opis posla:

  • Preuzimanje i vršenje dostave pošiljki uz propratnu dokumentaciju i naplatu na ruti Podgorica - Nikšić - Herceg Novi

Uslovi:

  • Neophodno prethodno radno iskustvo minimum 2 godine na istim ili sličnim radnim pozicijama
  • Poželjno radno iskustvo u taxi službi
  • Uslužnost prema mušterijama/klijentima
  • Odgovornost za robu i pošiljke koje prevozi
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem opcije BRZA PRIJAVA ili putem e-maila: office@exclusivemobile.me