Svi oglasi za posao$t('job.cover')
14 dana do isteka
NJEGUŠ

Vozač u međunarodnom saobraćaju - E kategorija (m/ž)

Cetinje
Cetinje
Oglas je aktivan do 05. novembra
Ugovor na neodređeno/određenoPotrebno radno iskustvo

NJEGUŠ logo - Oglas za posao Vozač u međunarodnom saobraćaju - E kategorija (m/ž) Cetinje Crna Gora

Firma Njeguš d.o.o. oglašava slobodno radno mjesto:

Vozač u međunarodnom saobraćaju - E kategorija (hladnjače)

Nudimo:

  • Mogućnost odlične zarade
  • Moderna flota vozila: SCANIA i VOLVO

Opis posla:

  • Upravlja vozilom u skladu sa svim zakonom propisanim saobraćajnim propisima i pravilima definisanim kod poslodavca
  • Brine se o održavanju vozila, redovnom servisiranju, odgovoran je za higijenu i urednost vozila
  • Uredno vođenje i kompletiranje dokumentacije prilikom utovara i nakon isporuke robe

Uslovi:

  • Posjedovanje vozačke dozvole “E“ kategorije
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Da poštuje opšta i posebna pravila saobraćaja pri kretanju i radu vozila
  • Da se pridržava propisanih mjera zaštite na radu
  • Odgovornost i posvećenost poslu

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove i želite da se prijavite za ponuđeno radno mjesto, molimo Vas da pošaljete CV na e-mail: njegus@t-com.me ili pozovete broj telefona: 067/300-808

Želite da konkurišete za ovo radno mjesto?