Svi oglasi za posao$t('job.cover')
Oglas je istekao
KASTEX

Komercijalista (m/ž)

Podgorica
Podgorica
Oglas je aktivan do 16. aprila
Ugovor na neodređeno/određenoPuno radno vrijeme

KASTEX logo - Oglas za posao Komercijalista (m/ž) Podgorica Crna Gora

Kompanija Kastex, veleprodaja kancelarijskog i potrošnog materijala, kao i IT opreme, usljed povećanja obima posla i proširenja uspješne saradnje sa klijentima, traži nove ambiciozne ljude u okviru našeg prodajnog tima. Kompanija postoji 32 godine, a zbog rapidnog rasta potrebni su nam ljudi koji će sa nama dijeliti iste vrijednosti.

U cilju daljeg razvoja našeg tima raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Broj izvršilaca: 2

Opis radnog mjesta:

  • Svakodnevna komunikacija i implementacija svih aktivnosti vezanih za razvijanje i održavanje poslovnih odnosa sa kupcima u skladu sa internim standardima
  • Predlaganje i pronalaženje novih  kupaca
  • Analiziranje tržišta i predlaganje aktivnosti i mjera za unaprijeđenje poslovanja
  • Praćenje i kontrola lagera, prijedlog nabavke, aktivnosti po pitanju marketinga i akcijske prodaje
  • Praćenje i predlaganje novih trendova koji mogu uticati na pospješenje prodaje
  • Ugovaranje novih poslova
  • Kreiranje porudžbenica za kupce
  • Dogovor i praćenje rokova naplate potraživanja

Očekujemo:

  • VSS diplomirani ekonomista
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Naglašene pregovaračke, komunikacijske i liderske sposobnosti
  • Preciznost i odgovornost u radu
  • Samostalnost i proaktivnost

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju
  • Uspješan rad u dobro koordiniranom timu
  • Odličnu priliku za odgovorne i zainteresovane kandidate
  • Dobru finansijsku i stimulativnu priliku u vidu zarade

*Selekciju kandidata vrši poslodavac.

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti na oglas slanjem svoje biografije na e-mail adresu: igor.gazivoda@kastex.me ili putem opcije BRZA PRIJAVA.